birgün

6° AZ BULUTLU

KADIN 13.12.2020 18:18

İlişkisini sonlandıran kadını darp eden erkek yeniden gözaltına alındı, adliyeye sevk edildi

Şişli’de kız arkadaşını darp ettiğine dair görüntülerin ardından yeniden gözaltına alınan şahıs, adliyeye sevk edildi.

İlişkisini sonlandıran kadını darp eden erkek yeniden gözaltına alındı, adliyeye sevk edildi

İstanbul Şişli’de ayrılmak isteyen kız arkadaşını dakikalarca tekme tokat döven ancak serbest kalan şahıs, sosyal medyadan yükselen tepkilerin ardından yeniden gözaltına alındı ve adliyeye sevk edildi.

26 yaşındaki Tuğba Erçakar, Şişli’de kız arkadaşının evinde, ayrılmak istediği erkek arkadaşı M.H.B. tarafından dakikalarca tekme tokat darp edilmişti.

Olayın ardından genç kadını tekme tokat döven saldırgan gözaltına alınmış ve ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakılmıştı. Genç kadının darp edildiği ana ilişkin görüntülerin ortaya çıkmasının ardından zanlı M.H.B. yeniden gözaltına alındı.

Emniyetteki ifade işlemlerinin ardından zanlı M.H.B., adliyeye sevk edildi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol