birgün

22° KISA SÜRELİ HAFİF YOĞUNLUKLU YAĞMUR

TEKNOLOJİ 30.09.2019 14:09

Instagram Hikayeler’ine gizlice bakmanın yolu

Instagram Hikayeler’ine gizlice bakmanın yolu

Instagram Hikayeleri'ne baktığınızda Hikaye’nin sahibi bunu görebiliyor. O yüzden 'stalk' için pek uygun değil. Ya da uygun olabilir mi? Sahte bir hesap açmadan, bir başkasının Instagram hikayelerine bakmanın yolu var mı?

Yerli bir girişim olan ve Can Yıldırım tarafından geliştirilen Stories Watch, herhangi bir Instagram profilinin son 24 saat içinde paylaştığı tüm hikayeleri sizin için listeliyor.

Öncelikle şunu belirtelim; profillerin normal paylaşımları burada yer almıyor. Sitede sadece Instagram hikayeleri görülebiliyor.

Stories Watch’un internet sitesinden aynı zamanda o profilin hikayelerini de indirebilirsiniz. Hesabın 24 saat içinde paylaştığı tüm hikayeler sitede yer alıyor. 24 saat sonrasında ise gerçek profilde olduğu gibi sitede içerikler kayboluyor.

Kullanımı da oldukça basit. Sistem, herhangi bir uygulama indirmenizi istemedem tarayıcı tabanlı çalışıyor. Sitede, hikayelerini görüntülemek istediğiniz hesabın ismini arama çubuğuna yazıp aratmanız yeterli oluyor.

Son söz olarak kilitli profillerin paylaşımları ve Yakın Arkadaşlar için paylaşılan hikayelere buradan erişim sağlanamıyor.

Siteye buradan erişim sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Tekno Safari

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız