birgün

25° AÇIK

İşe başladığı gün hayatını kaybetti

Kayyumun yönetimindeki Hakkari Belediyesi'ne ait kar temizleme aracının altında kalan 112 acil sağlık personeli 23 yaşındaki Ceylan Öner, işe başladığı gün hayatını kaybetti.

ÇALIŞMA YAŞAMI 02.02.2022 17:02
İşe başladığı gün hayatını kaybetti
Abone Ol google-news

Kayyum tarafından yönetilen Hakkari Belediyesi'ne ait kar temizleme aracının altında kalan 112 acil sağlık personeli Ceylan Öner (23) hayatını kaybetti.

ANKA’da yer alan habere göre olay, Hakkari'nin Berçelan mahallesinde bugün saat 11.00 sıralarında meydana geldi.

Ceylan Öner, Berçelan mahallesinde kar temizleme çalışması yapan Hakkari Belediyesi'ne ait iş makinesinin altında kalarak can verdi.

Öner’in, Hakkari İl Sağlık Müdürlüğü'nde 112 Acil Sağlık personeli olarak bugün işe başladığı bildirildi.

Yurttaşların haber vermesi üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, mesai arkadaşlarının cansız bedenini görünce gözyaşlarına hakim olamadı.

Ceylan Öner’in cenazesi, polis ve savcının olay yerinde yaptığı incelemenin ardından devlet hastanesi morguna kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun