birgün

13° PARÇALI BULUTLU

İstanbul Adliyesi'nde intihar girişimi

Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'nda bir kişi intihar girişiminde bulundu. İntihar girişiminde bulunan kişi, giriş katından -2'nci katına düşerek yaralandı.

GÜNCEL 03.10.2022 17:44
İstanbul Adliyesi'nde intihar girişimi Fotoğraf: DHA
Abone Ol google-news

İstanbul Adliye Sarayı'nda C Bloktaki giriş kata giden bir kişi, korkulukların altında bulunan güvenlik kamerasının üzerinde durarak intihar girişimde bulundu.

Güvenlik görevlileri vatandaşları alandan uzaklaştırarak güvenlik önlemi alırken olayın bildirilmesi üzerine adliyeye sağlık ve itfaiye ekipleri geldi.

Görevliler tarafından şişme yatağın açılması üzerine kişi, kendini aşağıya bırakmaya çalıştı. O anlarda onu ikna etmeye çalışan görevliler, kollarından tutmaya çalıştı. Kişi güvenlik kamerasına tutunurken aşağıya atladı.

-2 kata düşen kişiye hemen sağlık ekipleri müdahale etti. Adliyede ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırıldı.

Kişinin neden intihar girişiminde bulunduğu ise bilinmiyor. Olayla ilgili İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığından açıklama yapılmadı.

DHA

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol