birgün

33° AÇIK

İstanbul'da bir erkek, duş alan kadını gözetlerken yakalandı

İstanbul Maltepe’de evinde duş alan kadını pencereden izlediği sırada yakalanan Muhammed Ç. isimli erkek, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

KADIN 08.06.2022 09:47
İstanbul'da bir erkek, duş alan kadını gözetlerken yakalandı
Abone Ol google-news

Maltepe'de banyodaki kadını izlerken, mağdur kadının eşi tarafından sokakta yakalanan erkek tutuklandı.

Dün saat 07.30 sıralarında meydana gelen olaya göre, 5 katlı binanın bodrum katında oturan Kezban K. duş aldığı sırada bir kişinin banyo penceresinden kendisini izlediğini fark ederek durumu eşi Ramazan K.'ye bildirdi. Sokaktaki kovalamacanın ardından Ramazan K, yakaladığı şüpheliyi darp etti. Tacizci Muhammed Ç'nin (22), Ramazan K'ye , “Abi elini ayağını öpeyim, vallahi aklım başımda değil, yemin ediyorum. Abi ne olur polise verme abi" dediği öğrenildi. Çevredekilerin ihbarının ardından tacizci Muhammed Ç. gözaltına alınarak emniyete götürüldü.

DHA'nın aktardığına göre, yapılan üst aramasında şüphelinin ceplerinde kadın iç çamaşırları bulundu. Olay yerinde yapılan incelemede ise, yerde içinde kimlik bulunan bir cüzdan bulundu. Cüzdanın sahibine ulaşılmasıyla, şüphelinin üzerindeki iç çamaşırlarının cüzdan sahibinin eşine ait olduğu ortaya çıktı. Yapılan sorgulamada Muhammed Ç.'nin, çamaşırları sokaktaki çöp kutusundan aldığını söylediği öğrenildi. Yapılan işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Muhammed Ç. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

"CAM DAHA BÜYÜK OLSA GİRMEYE ÇALIŞACAK"

Ramazan K., "Sabah 07.00-07.30 civarlarında bizim burası lavabomuz. Eşim içerideyken vatandaşın birisini buradan gözetleme yaparken yakaladık. Sonra emniyet güçlerimize teslim ettik. Sinekliğimizi yırtmış. Cama zorlama yapıyor. Girmesi mümkün değil ama zorluyor yani. Cam daha büyük olsa girmeye çalışacak. Daha kötü şeyler yapmaya çalışacak. Ben gördüm, arkasından seslenince bu taraftan kaçtı. Ben de koşarak yakaladım. 'Ağabey beni polislere vermeyin, bir daha yapmayacağım.' gibi şeyler söylüyordu. Emniyetimizin daha çok önlem almasını isteriz. Bunlar yarın başkasının başına da gelebilir. Küçük çocuklara olabilir, büyüklere olabilir. Bugün yakalandı ama yarın yakalanamayabilir. Daha başka şeyler de yapabilir" dedi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol