birgün

17° AZ BULUTLU

KÜLTÜR SANAT 19.08.2021 15:11

İstanbul'da konserlerde boş kalan koltuklar artık gençlerin

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Kültür AŞ, İBB'nin düzenlediği konserlerde boş kalan koltukları 24 yaş ve altı İstanbullulara ayrıldı.

İstanbul'da konserlerde boş kalan koltuklar artık gençlerin

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İBB'nin düzenlediği konserlerde boş kalan koltuklardan gençlerin ücretsiz yararlanabileceğini duyurdu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Kültür AŞ, bu yaz gençler için özel bir proje başlattı. Kültür sanat sektörünün işbirliğiyle, Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu’nda sahipleri tarafından kullanılmayan koltuklar 24 yaş ve altı İstanbullulara ayrıldı.

Projeyle İstanbullu gençler kültür sanat etkinlikleriyle ücretsiz buluşacak.

imamoglu-duyurdu-istanbul-da-konserlerde-bos-kalan-koltuklar-artik-genclerin-912142-1.

Kişisel sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Konserlerde boş kalan koltuklar artık gençlerin. İstanbulKart ile bu olanaktan ücretsiz faydalanabilirsiniz" dedi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol