İstanbul'un Büyükçekmece ilçesinde 32 yaşındaki Mohri Ereshova, eşi ve bir arkadaşıyla birlikte yaşadığı evin banyosunda boğazından bıçaklanmış halde ölü olarak bulundu. Ereshova'nın ölümüne ilişkin soruşturma başlatıldı.

Kaynak: İHA
İstanbul'da Mohri Ereshova isimli kadın, evinin banyosunda ölü olarak bulundu

İstanbul Büyükçekmece'de 32 yaşındaki Mohri Ereshova isimli bir kadın, eşi ve bir arkadaşıyla birlikte yaşadığı evinin banyosunda boğazından bıçaklanmış halde ölü olarak bulundu.

Olay, dün akşam saatlerinde Büyükçekmece Pınartepe Mahallesi'nde meydana geldi. Mohri Ereshova, sitede eşi ve bir akrabası ile birlikte yaşıyordu.

Eşi ve akrabası işe gittiklerinde bir süre sonra aradıklarında Ereshova'ya ulaşamadı. İş çıkışı eve gelen eşi kapıyı çaldığında cevap gelmezken, eşi evin penceresinden içeri girdi.

Evi aradığında banyoya giren eşi, Mohri Ereshova boğazından bıçak darbesi almış şekilde kanlar içinde yerde yatarken buldu.

İhbar üzerine polis, ambulans ve olay yeri inceleme ekipleri sevk edildi.

Yapılan incelemenin ardından Ereshova'nin yakınları ifadeleri alınmak üzere karakola götürülürken kadının cansız bedeni ise adli tıp morguna kaldırıldı.

Emniyet güçlerinin konu ile ilgili soruşturması devam ediyor.