birgün

8° PARÇALI BULUTLU

ARŞİV 20.09.2012 11:49

İzin

7 yıldır gazetemizin kültür sanat sayfaları "Ve Fotoğraf" başlıklı köşesinde yazmaktayım. Bu süre içinde yazılarımı en fazla 4-5 kez aksatmışımdır. Son altı altı ayda ise neredeyse bu kadar. Nedeni bu hafta çekimlerine başlayacağım uzun metraj sinema filmi çalışmamdır. Uzun zamandır üzerinde çalışmaktaydım ve organizasyonlarını yaparken hep yalnızdım. Bir diğer deyişle bütçe meselesi tek başına çalışmamı zorunlu kılıyordu diyebiliriz. Şimdi artık bir ekibiz. Nihayet hazırlıklar tamamlandı ve ekiple birlikte yola çıkıyorum. Çekimler Diyarbakır'da olacak. Ancak önce Adana'ya uğrayacağım. Altın Koza Film Festivali'nde senaryosunu filmin yönetmeni Selim Evci ile birlikte yazdığım ve prömiyeri yapılacak olan "Rüzgarlar" adlı filmi izleyeceğim. Doğrusu ben de merak ediyorum, çünkü Selim filmi bana bile göstermedi.
         Yazımın başlığını "İzin" diye attım. Değerli okur, yaklaşık 1.5 ay yazılarıma ara vermek zorundayım ve sizlerden izin istiyorum. Dönüşte yeniden görüşmek dileğiyle...

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız