birgün

28° PARÇALI AZ BULUTLU

İzmir'de art arda depremler

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı, Deprem Dairesi Başkanlığı'nın (AFAD) yaptığı açıklamalara göre İzmir'de büyüklükleri 5,1 ve 4,3 olarak ölçülen iki deprem meydana geldi.

GÜNCEL 30.11.2021 07:15
İzmir'de art arda depremler
Abone Ol google-news

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı, Deprem Dairesi Başkanlığı'nın (AFAD) yaptığı açıklamalara göre İzmir'de art arda iki deprem yaşandı.

AFAD tarafından yapılan açıklamada İzmir'in Urla ilçesi merkezli gerçekleşen depremler sırasıyla 5,1 ve 4,3 olarak kaydedildi.

Saat 07:00 ve 07:09'da gerçekleşen depremler yerin 4 ve 7 km derinliğinde gerçekleşti.

AFAD: Deprem sonrası olumsuz bir ihbar alınmadı

AFAD'dan yapılan açıklamada, Urla ilçesi açıklarında meydana gelen deprem sonrası, an itibarıyla, olumsuz bir ihbarın bulunmadığı belirtildi.

Saha tarama çalışmalarının devam ettiği aktarıldı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol