birgün

11° AÇIK

GÜNCEL 08.02.2020 22:32

Kadıköy'de stad 'damat istifa' sloganıyla inledi

Fenerbahçe’nin 1-1 biten Alanyaspor karşılaşmasında Fenerbahçe taraftarı Berat Albayrak’ı protesto ederek, 'damat istifa' sloganları attı

Kadıköy'de stad 'damat istifa' sloganıyla inledi

Fenerbahçe şampiyonluk mücadelesindeki önemli karşılaşmasında Alanyaspor’la 1-1 berabere kaldı. Fenerbahçe'nin sahasında Alanyaspor ile 1-1 berabere kaldığı maçta tribünler Berat Albayrak'ı protesto etti.

Hakem kararlarına tepki gösteren Fenerbahçeli taraftarlar, “Damat istifa” tezahüratıyla Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ı protesto etti.

Staddaki protesto, sosyal medya kullanıcıları tarafından Twitter'da paylaşıldı.

O anlar şöyle:

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Fenerbahçeli taraftarların Albayrak protestosu sosyal medyada da gündem oldu. Twitter'da en çok konuşulan konular arasına giren protesto #Damatİstifa 'hashtag'i ile TT listesinde 2. sırada yer aldı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol