birgün

18° AÇIK

KÜLTÜR SANAT 06.05.2021 16:21

KarmaDrama'da mayıs ayı programı: Kuzguncuk Sanat Tiyatrosu ve Gündoğarken sanatseverlerle buluşacak

KarmaDrama, sanatseverlerle buluşmaya devam ediyor. Mayıs ayı programı kapsamında Kuzguncuk Sanat Tiyatrosu ile Gündoğarken dinleyici ve izleyicilerin evlerine konuk olacak. Topluluk, tüm çekimlerini ve kayıtlarını kendi sahnesinde gerçekleştirdiği canlı ve bant yayınlarını @karmadramasahne adıyla yer aldığı kendi YouTube kanalından yapıyor.

KarmaDrama'da mayıs ayı programı: Kuzguncuk Sanat Tiyatrosu ve Gündoğarken sanatseverlerle buluşacak

2009 yılında kurulan, 2014 yılından beri Kadıköy’de sahneye dönüştürülen KarmaDrama, etkinliklerle mayıs ayında da sanatseverlerle buluşacak.

KarmaDrama'nın etkinlikleri mayıs ayında sahnede fiziksel olarak buluşulamayan günlerde çevrimiçi yayınla KarmaDrama Online üzerinden evlerinize geliyor.

10 Mayıs 2021 Pazartesi günü saat 21.00’de Kuzguncuk Sanat Tiyatrosu, 'Masal Bahane' adlı müzikli gösterisiyle her yaşa uygun masallarla izleyicilerle buluşacak.

14 Mayıs 2021 Cuma saat 21.00’de ise Gündoğarken, 'Hâl ve Gidiş' adında yeni sahne performanslarıyla dinleyicilerle buluşacak.

Mayıs ayının devamında ve daha sonraki aylarda da etkinliklerine hem kendi sahnesinde seyircisiyle yüz yüze hem de canlı ve bant yayınlarıyla devam edecek olan KarmaDrama; söyleşiler, oyunlar, konserler ve etkinliklerle sanatseverlerin karşısına çıkacak.

NİSANDA GÜNDOĞARKEN VE ERDAL GÜNEY SAHNE ALDI

KarmaDrama'da nisan ayında, Türkiye müzik tarihinin yaşayan temel taşlarından Gündoğarken canlı yayında ilk misafiri oldu.

Türkiye’nin unutulmaz dizi müziklerine ve çok sayıda albüme imza atan Erdal Güney ve Forantası geçtiğimiz günlerde canlı yayında seyircisiyle buluştu.

YAYINLAR YOUTUBE HESABINDAN YAPILIYOR

KarmaDrama’nın etkinliklerinden haberdar olmak ve bilet almak için; www.karmadramaonline.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yayınları izlemek ve etkinliklerden anında haberdar olmak içinse topluluğun @karmadramasahne adıyla yer aldığı kendi YouTube kanalına abone olabilirsiniz.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol