birgün

23° PARÇALI BULUTLU

SPOR 06.07.2019 19:11

Kawhi Leonard, Clippers’ta

Toronto Raptors ile şampiyonluğa ulaşan ve finallerin MVP’si seçilen Kawhi Leonard, Los Angeles Clippers ile anlaştı. Geçtiğimiz sezon Toronto Raptors forması giyen ve Golden State Warriors ile oynanan NBA Finalleri’ndeki performansıyla hem şampiyonluk yüzüğü hem de MVP ödülü kazanan Kawhi Leonard, “serbest” piyasanın en gözde isimlerinden biriydi. Brooklyn Nets’in Durant, Irving ve DeAndre Jordan hamleleri, Los Angeles Lakers’ın LeBron’un […]

Kawhi Leonard, Clippers’ta

Toronto Raptors ile şampiyonluğa ulaşan ve finallerin MVP’si seçilen Kawhi Leonard, Los Angeles Clippers ile anlaştı.

Geçtiğimiz sezon Toronto Raptors forması giyen ve Golden State Warriors ile oynanan NBA Finalleri’ndeki performansıyla hem şampiyonluk yüzüğü hem de MVP ödülü kazanan Kawhi Leonard, “serbest” piyasanın en gözde isimlerinden biriydi.

Brooklyn Nets’in Durant, Irving ve DeAndre Jordan hamleleri, Los Angeles Lakers’ın LeBron’un yanına Anthony Davis’i getirmesi sonrası herkes Kawhi Leonard’ın yapacağı tercihi merak ediyordu.

NBA muhabirlerinden Adrian Wojnarowski, Kawhi Leonard’ın 4 yıllık ve 142 milyon dolarlık maksimum kontratla Los Angeles Clippers olduğunu yazdı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız