birgün

7° AÇIK

GÜNCEL 29.11.2020 23:58

Kaymakamdan AKP il başkanına 'hayırlı olsun' ziyareti

Kastamonu'nun Azdavay ilçe kaymakamı, AKP il başkanlığına getirilen Doğan Ünlü'ye 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu.

Kaymakamdan AKP il başkanına 'hayırlı olsun' ziyareti

AKP'nin Kastamonu İl Başkanlığı'na getirilen Doğan Ünlü'ye AKP'li ilçe ve belediye başkanlarının yanısıra bir ilçe kaymakamı da "hayırlı olsun" ziyaretinde bulundu.

AKP il başkanı Ünlü, Azdavay Kaymakamı Melih Aydoğan'ın ziyaretini sosyal medya hesabından "Hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Azdavay Kaymakamımız Sn. Melih AYDOĞAN, Azdavay Belediye Başkanımız Sn. Osman Nuri CİVELEK ve Azdavay İlçe Başkanımız Sn. Mehmet ÖZDEMİR'e ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim" sözleriyle duyurdu.

kaymakamdan-akp-il-baskanina-hayirli-olsun-ziyareti-810957-1.

'Kaymakam olamaz demedik'

Kaymakamın AKP İl Başkanı'nı ziyaretine tepki gösteren CHP Kastamonu İl Başkanı Hikmet Erbilgin sosyal medya hesabından "Böyle olur ŞAHSIM devletinin kaymakamı! Devlet adamı olmak ile kaymakam olmak arasında çok fark var. Biz kaymakam olamaz demedik... Liyakat devleti temsil edenlerin herkese eşit ve adil bir mesafede olmasıdır" diye yazdı.

kaymakamdan-akp-il-baskanina-hayirli-olsun-ziyareti-810958-1.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol