birgün

21° PARÇALI BULUTLU

KADIN 15.07.2021 22:09

Kayseri'de bir kadın, hakkında uzaklaştırma kararı aldırdığı erkek tarafından ağır yaralandı

Kayseri'de, hakkında uzaklaştırma kararı bulunan Ramazan U., isimli erkek, 10 ay önce boşandığı Nihan Atay'ı işlettiği kuaför dükkanında 7 yerinden bıçaklayarak, ağır yaraladı, ardından da polise teslim oldu.

Kayseri'de bir kadın, hakkında uzaklaştırma kararı aldırdığı erkek tarafından ağır yaralandı

Kayseri'nin Talas ilçesinde boşandığı Ramazan U., tarafından bıçaklanan Nihan Atay, ağır yaralandı.

AA’da yer alan habere göre, kuaförlük yapan 35 yaşındaki Nihan Atay, iş yerine gelen, 9 ay önce boşandığı ve kendisini sürekli rahatsız ettiği için hakkında uzaklaştırma kararı aldırdığı Ramazan U., tarafından bıçakla yaralandı.

'BİR DAHAKİ SEFERE ÖLDÜRECEĞİM'

Ramazan U’nun olaydan sonraki rahat tavırları güvenlik kameralarına yansırken, olayın ardından tekrar dükkana gelerek, "Diğer sefer seni öldüreceğim" dediği iddia edildi.

İhbar üzerine olay yerine polis ve 112 Acil Servis ekipleri sevk edildi. Ambulansla Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılan kadının durumunun ağır olduğu belirtildi.

R.U, polis ekiplerince gözaltına alındı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol