birgün

25° AÇIK

KeçiFest, 26-28 Ağustos’ta İzmir’de düzenlenecek

Türkiye’nin sanat ve performans festivali KeçiFest, 26-28 Ağustos tarihlerinde İzmir’in Pamucak Sahili'nde gerçekleştirilecek.

KÜLTÜR SANAT 04.08.2022 14:21
KeçiFest, 26-28 Ağustos’ta İzmir’de düzenlenecek
Abone Ol google-news

“Biat değil inat” sloganıyla 3’üncü kez yapılacak olan KeçiFest, 26-28 Ağustos tarihleri arasında tarihi ve doğal güzelliklerin birleştiği İzmir’in Efes Pamucak Sahili’nde yapılıyor. Festivale, 3 gün boyunca binlerce kampçı ve müzikseverin katılması bekleniyor.

Zülfü Livaneli ve Ercan Kesal’ın özel konukları arasında yer alacağı KeçiFest’in açılış günü olan 26 Ağustos Cuma günü, Pentagram, Moğollar, Perdenin Ardındakiler, Dedublüman, Sedef Sebüktekin ve Batu Akdeniz sahne alacak. KeçiFest, 27 Ağustos Cumartesi günü Hayko Cepkin, Yüksek Sadakat, Ozbi, Niyazi Koyuncu, Mavi Gri, Mengene ve Erol Bayrakoğlu konserleri ile devam ederken, 28 Ağustos Pazar günü Feridun Düzağaç, REDD, Bulutsuzluk Özlemi, Şanışer & Sokrat ST, Aylin Aslım ve The Madcap konserleriyle son bulacak.

KISA SÜRELİĞİNE BİR BİLET ALANA BİR BEDAVA

Festival katılımcıları, Efes Pamucak Sahili’nde müzik edebiyat, sinema, tiyatro, sahne performansları, stand up gösterileri, yoga, dans, heykel, pandomim, seramik, oyun ve söyleşilerle dolu günler geçirecek. Bubilet ve Biletix üzerinden satışa sunulan festival biletlerinde kısa bir süreliğine 1 alana 1 bedava kampanyasından yararlanmak mümkün.

KeçiFest’in sahnesi Odeon, etkinlik çadırı Celsus ve festival alanı Agora olarak belirlendi.

Kapı açılışının saat 12.00 olarak planlandığı festival alanında yiyecek ve içecek standları gün boyu hizmet verecek. Katılımcıların yiyecek, içecek, ilaç, parfüm, böcek ilacı ve 100 ml’den büyük kozmetik ürünler getirmesinin yasak olduğu festival alanında katılımcılara bilet sınıfına göre bileklikler takılacak. Alan görevlileri, sağlık personelleri ve güvenlik görevlileri festival süresince her an hazır bulunacaklar.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun