birgün

17° AÇIK

GÜNCEL 11.09.2021 19:47

Kılıçdaroğlu, Erdoğan'a seslendi: Halkımızın "unutmayacağım" dediği çok şey var

CHP lideri Kılıçdaroğlu, Twitter'dan yaptığı paylaşımla Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "Halkımızın “Unutmayacağım” dediği daha çok şey var Erdoğan; benden söylemesi!" dedi.

Kılıçdaroğlu, Erdoğan'a seslendi: Halkımızın "unutmayacağım" dediği çok şey var

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, dün Kahramanmaraş'ta AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Bay Kemal 128 Milyar Dolar nerede diyordu, artık hiç sesleri çıkmıyor” sözlerine yanıt verdi. Klıçdaroğlu, “Damadı ile birlikte iç etti devlet hazinesini. Yemin olsun Erdoğan, her kuruşunu birlikte ödeyeceksiniz geriye” dedi.

Kılıçdarğlu, Erdoğan'a seslenerek "Halkımızın “Unutmayacağım” dediği daha çok şey var Erdoğan; benden söylemesi!" dedi.

Kılıçdaroğlu Twitter'dan yaptığı paylaşımla, "Gideceği adres net olmasına rağmen, yakalanan tonlarca uyuşturucuya sesini çıkarmadın. Mafya önünde de süt dökmüş kediye döndün! Kara para baronlarını aklayanlardan birini AYM’ye üye, diğerini Adalet Bakan Yardımcısı yapıp ödüllendirdin. #Unutmayacağım!" diye kaydetti.

Kılıçdaroğlu şöyle devam etti:

"Anadolu’yu “Kataristan” yaptın. Tank Palet Fabrikasını Katar ordusuna peşkeş çektin. #Unutmayacağım!

Ülkemizin mahallelerini emperyalistlere peşkeş çektin, milyonlarca sığınmacı ile devletin demografisini değiştirdin. #Unutmayacağım!

Erdoğan “Bay Kemal 128 Milyar Dolar nerede diyordu, artık hiç sesleri çıkmıyor” demiş. Damadı ile birlikte iç etti devlet hazinesini. Yemin olsun Erdoğan, her kuruşunu birlikte ödeyeceksiniz geriye. Beyt-ül mal söz konusu, geri ödenmesi şarttır. Daha neleri #unutmayacağım…"

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol