birgün

26° AÇIK

Kılıçdaroğlu'ndan, Karamollaoğlu'na geçmiş olsun telefonu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Covid-19 tedavisi tamamlanarak hastaneden taburcu edilen Temel Karamollaoğlu'nu telefonla arayarak, geçmiş olsun dileklerini iletti

GÜNCEL 16.01.2022 00:58
Kılıçdaroğlu'ndan, Karamollaoğlu'na geçmiş olsun telefonu
Abone Ol google-news

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'na geçmiş olsun dileğinde bulundu.

CHP'den yapılan açıklamada, Kılıçdaroğlu'nun, Covid-19 tedavisi tamamlanarak hastaneden taburcu edilen Temel Karamollaoğlu'nu telefonla arayarak, geçmiş olsun dileklerini ilettiği kaydedildi.

Taburcu olan Karamollaoğlu, "Cenabıhakk'a bir kez daha hamdolsun, sağlık durumum oldukça iyi. Bugün hastaneden taburcu oldum. Birkaç gün daha evimde istirahatime devam edeceğim" açıklaması yapmıştı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol