birgün

23° AÇIK

Kılıçdaroğlu: TÜSİAD Başkanı'nı aradım

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “TÜSİAD Başkanı'nı aradım. Ülke yangın yeri. Aklî melekelerini kaybetmiş bir şahsın ülkeyi intihara sürüklemesini mi seyredeceğiz? Herkes konuşmalı artık, herkes! Seçim istiyoruz. Erdoğan ve Bahçeli’nin tek yapması gereken, kendilerinin gitme olasılığını millete göstermeleridir” dedi.

SİYASET 17.12.2021 19:12
Kılıçdaroğlu: TÜSİAD Başkanı'nı aradım
Abone Ol google-news

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, TÜSİAD Başkanı Simone Kaslowski’yi arayarak görüştüğünü, artık herkesin konuşması gerektiğini ifade etti.

Kılıçdaroğlu’nun açıklaması şöyle:

"TÜSİAD Başkanı'nı aradım. Ülke yangın yeri. Aklî melekelerini kaybetmiş bir şahsın ülkeyi intihara sürüklemesini mi seyredeceğiz? Herkes konuşmalı artık, herkes! Seçim istiyoruz. Erdoğan ve Bahçeli’nin tek yapması gereken, kendilerinin gitme olasılığını millete göstermeleridir.

Bu Saray Hükümeti artık kangrenli bacaktır. Susma zamanı değil, vatanını seven herkes konuşmalı. Tüm vücut kangren olduktan sonra, konuşsanız da bir anlamı olmayacak. Utancı giden kimsenin kalbi ölürmüş. Bu Saray ve şürekasının utanması yoktur, kalbi yoktur. Bu zulmü bitireceğiz!"

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol