birgün

25° AZ BULUTLU

KÜLTÜR SANAT 16.12.2019 14:27

Kitap fuarında çocuk kahkahası

2’nci Çankaya Kitap Buluşması’nın üçüncü gününe okullardan gelen çocukların kahkahası damga vurdu. Stantları gezerek çocuk kitaplarını gezen çocuklar, Necdet Neydim’in söyleşisinde şiirler okuyarak, masalları canlandırdı

Kitap fuarında çocuk kahkahası

BİRGÜN / ANKARA

Çankaya Belediyesi’nin, Toplumsal Araştırmalar ve Sanat için Vakıf (TAKSAV) işbirliği ile düzenlediği “2'nci Çankaya Kitap Buluşması” üçüncü gününde de 7’den 70’e konuklarını ağırladı.

22 Aralık’a kadar Çağdaş Sanatlar Merkezi'nde devam edecek kitap fuarının üçüncü gününde okullardan gelen ilk ve ortaokul çocuklarının yoğun katılımı oldu. Fuarda çocukların yoğun katılımı ile Doç Dr. Necdet Neydim’in “Durucuk Cuk Cuk Antimasal Kitabı ve Şiir “söyleşisi gerçekleşti. Neydim çocuklarla birlikte şiirler okudu, masalları canlandırdı.

Bugün saat 20.00’ye kadar sürecek olan fuarda, Necdet Neydim, Cumhur Turan, Nihat Taydaş, Mehmet Alkan, Türkkaya Ataöv, Perihan Metin, Hasan Çerçioğlu, Ertuğrul Aladağ kitaplarını imzalayacak.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız