birgün

23° AÇIK

SİYASET 07.12.2019 16:51

Köln’de 'sol seçenek' konuşulacak

Köln’de 'sol seçenek' konuşulacak

Özgürlük ve Dayanışma Partisi (ÖDP) Başkanlar Kurulu üyesi Alper Taş ile Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi üyesi İlhan Cihaner, Almanya’nın Köln kentinde düzenlenen panelde bir araya gelecek.

Haziran Hareketi tarafından gerçekleşecek etkinlikte, Türkiye’nin içinden geçtiği siyasi durum değerlendirilerek, AKP iktidarının 17 yıllık gerici, baskıcı ve piyasacı politikalarına karşı, güçlü bir sol alternatifin oluşturulmasına ilişkin yapılması gerekenler tartışılacak. ‘Türkiye nereye gidiyor, sol seçenekler ne yapmalı?’ başlığıyla düzenlenen panel yarın saat 14.00’te yapılacak.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız