birgün

10° AZ BULUTLU

SPOR 18.08.2019 14:17

Konoplyanka transferi sallantıda

Konoplyanka transferi sallantıda

Beşiktaş'ın uzun zamandır görüştüğü Yevhen Konoplyanka transferindeki belirsizlik devam ediyor.

Beşiktaş, transfer gündeminden düşmeyen Yevhen Konoplyanka için tüm imkanlarını seferber etti.

Schalke 04'le yaptığı görüşmelerde ücreti fazla bulan Beşiktaş pazarlığa son hız devam ediyor.

Ancak Sky Sport Almanya, siyah beyazlıların Ukraynalı futbolcu için yaptığı görüşmelerin sallantıda olduğunu iddia etti. Alman ekibin, 2 sezon önce 12.5 milyon avroya aldığı başarılı futbolcuyu en az zararla takımdan göndermek istediği biliniyor.

Goal Türkiye'nin aktardığına göre, Konoplyanka ile ilgilenen tek takımın Beşiktaş olmadığı da gelen bilgiler arasında. Başarılı futbolcunun menajeri geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe'yle görüşmek için İstanbul'a gelmişti.

29 yaşındaki yıldızın, Schalke'nin Bundesliga'daki ilk maçında kadroda olmaması kafaları karıştırdı. Alman ekip, sosyal medya hesabından kadroda yer almayan oyuncuların nedenlerini açıklarken, Konoplyanka hakkında açıklama yapmaması merak uyandırdı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız