birgün

20° AZ BULUTLU

KÜLTÜR SANAT 03.09.2018 13:41

Korku, prömiyer yapıyor

Stefan Zweig’in romanından uyarlanan Korku oyununun prömiyeri 29 Eylül’de Karaköy İkincikat’ta gerçekleşecek.

Korku, prömiyer yapıyor

Stefan Zweig’in romanından uyarlanan Korku oyununun yapımcılığını Altsahne üstleniyor. Oyunda, korkunun kişinin psikolojisini nasıl etkileyebileceği ve neler yaptırabileceğini anlatıyor. Saygın bir avukat olan eşini aldatan Irene, yasak ilişkisinin ortaya çıkma korkusuyla günden güne değişiyor. Kendini bu korkuyla yiyip bitiren Irene, içinde bulunduğu durumdan kurtulmak için çabalarken bir süre sonra çok daha çarpıcı bir gerçekle karşılaşıyor.

Tuğçe Mine Aktulay Çakır'ın yönettiği ve Asena Yıldırım, İsmail Nadir Bilgili, Kerim Urun, Zeynep Aytekin'ın sahneleyeceği oyunun ilk gösterimi 29 Eylül'de Karaköy İkincikat'ta gerçekleşecek.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız