birgün

13° PARÇALI AZ BULUTLU

KÜLTÜR SANAT 01.04.2020 13:10

Koronavirüs paylaşamıyla tepki toplayan Erkan Petekkaya'nın dizi çekimleri durduruldu

Erkan Petekkaya'nın başrolünde olduğu Gel Dese Aşk dizisinin çekimleri koronavirüs salgını nedeniyle durduruldu. Petekkaya'nın geçtiğimiz günlerde dizi setinden paylaştığı ve korona şarkısı söylediği video tepkilere yol açmıştı

Koronavirüs paylaşamıyla tepki toplayan Erkan Petekkaya'nın dizi çekimleri durduruldu

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada paylaştığı koronavirüs şarkısıyla set emekçilerinin ve oyuncuların tepkisini toplayan Erkan Petekkaya, ATV'de yayınlanan Gel Dese Aşk dizisinin çekimleri koronavirüs salgını nedeniyle durdurulduğunu açıkladı.

Petekkaya, kendisine gelen WhatsApp mesajını paylaştı.

Petekkaya'nın paylaştığı mesajda "Çekimlere salgın sebebiyle ara verildiği" belirtildi. Mesajda şu ifadeler yer aldı:

"Bildiğiniz gibi dünyada yaşanan ve ülkemizde de etkisini gösteren Kovid-19 salgın hastalığı nedeni ile Gel Dese Aşk dizimizin çekimlerine süresiz olarak ara veriyoruz. Yaşanan bu zor günleri geride bıraktığımızda hep birlikte hikayemizi anlatmaya devam edeceğiz. Sinegraf ailesi olarak tüm oyuncularımıza ve ekibimize sağlıklı günler diliyoruz. En kısa sürede yeniden bir arada olmak ümidi ile sağlıkla kalın. #evde kalın."

koronavirus-paylasamiyla-tepki-toplayan-erkan-petekkaya-nin-dizi-cekimleri-durduruldu-709215-1.

NE OLMUŞTU?

Oyuncu Erkan Petekkaya, sosyal medya üzerinden koronavirüs için bestelediği bir şarkıyı paylaşmıştı. Petekkaya, şarkıyı dizi setindeki çalışanlarla birlikte seslendirmişti.

Petekkaya’nın koronavirüs salgını nedeniyle insanların evlerine kapandığı bu dönemde set çalışanlarıyla şarkıyı söylemesi tepki çekmişti. Oyuncu Elçin Sangu, Twitter’dan “Biz ne anlatıyoruz bas bas bunlar ne yapıyor… Gel de delirme… Ekibe yazık ekibe!!!” paylaşımını yapmıştı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız