birgün

12° AÇIK

TEKNOLOJİ 16.03.2020 13:16

Koronavirüs sonrası dijital dünyada hangi gelişmeler yaşandı?

Koronavirüs sonrası dijital dünyada hangi gelişmeler yaşandı?

Dijital dünyadan gelişmelerin ele alındığı program DigiToll‘ün altıncı bölümü yayınlandı.

DigiToll’ün yeni bölümünde Türkiye’de koronavirüs görülmesinden sonra teknoloji dünyasında olanlar ele alındı.

Bu bölümde marketlerde oluşan yoğunluk, torba torba makarna alımı, yükselen kolonya fiyatlarının yanı sıra koronavirüse karşı görülen komik davranışlar, çılgınlıklar ve absürdlükler ile Türkiye inceleniyor.

Teknoloji haber bülteni DigiToll’ün yeni bölümünde WhatsApp gruplarından yayılan yanlış bilgiler de ele alındı.

Cem Avnayim ’in sunduğu, Tekno Safari editörlerinin hazırladığı DigiToll ’ün altıncı bölümünde ayrıca ESET uzmanlarının keşfettiği ve 1 milyar cihazı etkileyen açık, uzayda yetiştirilen marul, Rusya’da influencer’ların doğum günü kulamasında yaşamını yitiren 3 kişi, Türkiye’de sosyal medya üzerinden yapılan ticaret ve çok daha fazlası yer alıyor.

DigiToll HAKKINDA

Dijital dünyada olan biten, teknoloji dünyasının son gelişmeleri, yeni çıkan ürün ve teknolojiler, sosyal medyanın en çok konuşulan konuları her hafta DigiToll ekranlarından izleyicilerle buluşuyor.

Teknoloji haberleri alanında mizahi, keyifli ve eğlenceli bir tarz ile ekranlara gelen DigiToll, her Cuma 21.00’da ekrana geliyor. DigiToll’ü tiyatrocu ve Cem Avnayim sunuyor ve Tekno Safari editörleri hazırlıyor.

DigiToll’ün tüm bölümleri için tıklayınız.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız