birgün

8° AZ BULUTLU

SPOR 25.03.2020 14:18

Koronavirüse yakalanan Maldini: En kötü dönem sona erdi

Oğlu Daniel ile birlikte koronavirüse yakalanan efsane futbolcu Paolo Maldini, sağlık durumu hakkında yaptığı açıklamada, "Biz iyiyiz. Virüsten 1 hafta içinde kurtulmayı planlıyoruz. Sağlığımız gayet iyi" dedi

Koronavirüse yakalanan Maldini: En kötü dönem sona erdi

Oğlu Daniel ile birlikte koronavirüse yakalanan İtalyan futbolunun efsane ismi Paolo Maldini, Instagram hesabından son durumu hakkında bilgi verdi.

Paolo Maldini, “Çok iyiyim. En kötü dönem sona erdi. Hala biraz kuru öksürüğüm var. Ağrılar çok şiddetliydi. Tat ve koku alma duyularımı kaybettim ama geri döneceklerini umuyorum. Oğlum tamamen atlattı” açıklamasını yaptı.

Sözcü'nün aktardığına göre ayınladığı videoda yaşadıklarını anlatan efsane isim açıklamasında, “Biz iyiyiz. Virüsten 1 hafta içinde kurtulmayı planlıyoruz. Sağlığımız gayet iyi” ifadelerini kullandı.

Testinin pozitif çıkmasının ardından kendisine destek mesajları gönderen herkese teşekkür eden Paolo Maldini, “Bu acil durumda üst düzey profesyonellikle ve büyük azimle çalışan doktorlar, hemşireler, sağlık çalışanları ve güvenlik güçlerine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız