birgün

12° PARÇALI BULUTLU

GÜNCEL 01.03.2021 13:38

Koronavirüse yakalanan oyuncu Selin Yeninci yoğun bakıma kaldırıldı

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde ‘Saniye’ karakterini canlandıran Selin Yeninci, koronavirüse yakalandı. Yeninci'nin yoğun bakıma kaldırıldığı belirtildi.

Koronavirüse yakalanan oyuncu Selin Yeninci yoğun bakıma kaldırıldı

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde 'Saniye' rolüyle izleyici karşısına çıkan oyuncu Selin Yeninci, yaptırdığı koronavirüs testi sonucunda hastalığa yakalandığını öğrendi.

Hürriyet’in haberine göre çekimler için Adana'da bulunan oyuncu, evde gördüğü tedavinin sonuç vermemesi sonrasında kısa sürede durumunun ağırlaşması ile yoğun bakıma kaldırıldı.

16 Ocak 1988 doğumlu Selin Yeninci, 2011'de Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü'nü bitirdi. Yeninci, bölümünden mezun olduktan sonra Haluk Bilginer ile Oyun Atölyesi'nde Macbeth, Don Juan'ın Gecesi gibi profesyonel oyunlarla kariyerine başladı. Selin Yeninci şimdilerde Bir Zamanlar Çukurova dizisinde rol alıyor.

koronaviruse-yakalanan-oyuncu-selin-yeninci-yogun-bakima-kaldirildi-847193-1.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol