birgün

14° PARÇALI BULUTLU

DÜNYA 14.01.2020 15:45

Kremlin, Putin ve Bush'un dans ettiği anları paylaştı

Kremlin, Putin ve Bush'un dans ettiği anları paylaştı

Kremlin basın servisi, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve eski ABD Başkanı George Bush'un bir Rus şarkısı eşliğinde dans ettiği anların görüntüsünü yayınladı.

Daha önce Putin'in Kremlin'e çıkışının 20. yılı vesilesiyle Rus liderin yer aldığı bazı fotoğraf ve videoları ilk kez kamuoyuyla paylaşan Kremlin, bu kez 2005-2009 yılları arasında çekilen bir video arşivini yayına koydu.

Bu videolardan birinde Putin ve eski ABD'li mevkidaşı Bush'un 'Sudarınya - Barınya' adlı Rus şarkısıyla dans ettiği görülüyor.

Putin sahne üzerindeki grupla birlikte dans ederken, Bush'un ise sahnenin aşağısında halk dansları kıyafetleri giyen bir kadınla dans ettiği kameralara yansıyor.

Şarkı sona erdiğinde Putin, kendisine eşlik eden kadın dansçının elini öpüyor. Daha sonra Putin ve Bush, gülen yüzlerle masalarına Laura Bush'un yanına gidiyor.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız