‘Küçük Şeyler’ için güzel dayanışma

30.01.2019 10:38 KÜLTÜR SANAT
Babamın Kanatları filminin yönetmeni Kıvanç Sezer, ‘Küçük Şeyler’ filminin çekimlerine dün dayanışma ile başladı. Sezer sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Bakanlık kurulu yeni filmim Küçük Şeyler’i desteklemeye değer bulmamış. Canları sağ olsun. Ama ben o filmi yapacağım!” dedi. Sezer’e destek Kelebekler filminin yönetmeni Tolga Karaçelik’ten geldi. Karaçelik, “Yarın Kıvanç Sezer’in yeni filminin ilk günü. Destek […]

Babamın Kanatları filminin yönetmeni Kıvanç Sezer, ‘Küçük Şeyler’ filminin çekimlerine dün dayanışma ile başladı. Sezer sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Bakanlık kurulu yeni filmim Küçük Şeyler’i desteklemeye değer bulmamış. Canları sağ olsun. Ama ben o filmi yapacağım!” dedi. Sezer’e destek Kelebekler filminin yönetmeni Tolga Karaçelik’ten geldi. Karaçelik, “Yarın Kıvanç Sezer’in yeni filminin ilk günü. Destek olabilmek adına yapımcısı oldum. Dayanışarak filmi çekmeye başladık, bu film çekilecek. Buradayız ve üretmeye devam ediyoruz, edeceğiz” dedi.

Oyuncu Ece Dizdar ise yaptığı paylaşımda ‘Yarın Küçük Şeyler’in ilk set günü. Kıvanç’ın tükenmez azmi, Tolga Karaçelik ve birçok dostun desteğiyle gelecek bu film. Bugün bağımsız yapımlar ancak dayanışmayla çıkıyor. Ben de bir sahneyle Kıvanç’ın yanında olacağım. Bol şans dostlar, yol açık olsun!’ ifadelerini kullandı. İki yönetmenin dayanışma paylaşımlarına kısa sürede çok fazla destek mesajı geldi. Filmin müziğini yapmak isteyen de oldu, ‘Var mı yapabileceğimiz bir şey’ diyen de. Çekimlerine başlanan filmin oyuncu kadrosunda Alican Yücesoy yer alıyor.