birgün

13° PARÇALI AZ BULUTLU

KÜLTÜR SANAT 03.04.2020 13:46

La Casa de Papel 4. kısım yayında: Oyunculardan internet galası

Netflix'in fenomen dizisi La Casa De Papel'in 4. kısımı bugün izleyicilerle buluştu. Dizinin 4. kısmında Úrsula Corberó (Tokio), Álvaro Morte (The Professor), Jaime Lorente (Denver), Miguel Herrán (Rio), Esther Acebo (Estocolmo), Itziar Ituño (Raquel Murillo) gibi isimler ilk kısımlardaki rolleriyle geri döndü

La Casa de Papel 4. kısım yayında: Oyunculardan internet galası

Netflix'in en popüler yapımlarından birisi olan La Casa de Papel'in, 4. kısmı yayınlandı. Tarihin en büyük hırsızlık planlarından birisine eşlik ettiğimiz dizinin yeni bölümlerin yayınlanması, Netflix'in kısa süreliğine çökmesine neden oldu.

2017 yılında yayınlanmaya başlayan La Casa de Papel, kısa süre içerisinde dünya çapında ün kazandı ve Netflix'in en çok izlenen yapımlarından biri haline geldi.

Popüler dizi bugün, dördüncü kısımı ile yeniden ekranlara döndü.

la-casa-de-papel-4-kisim-yayinda-710420-1.

OYUNCULARDAN ONLINE GALA

COVID-19 salgını nedeniyle dizinin gösterimi için özel bir davet düzenlenemedi. Ancak oyuncular internet üzerinde bir araya geldi. Geçtiğimiz günlerde corona virüsüne yakalandığını açıklayan, durumu iyi olan, dizide müfettiş Raquel’i canlandıran Itziar Ituno bu anları duygusal bir notla paylaştı ve şöyle dedi: “Bu kasvetli günlerde muhteşem bir gösterim var. La casa de papel’in 4. sezonu için buluştuk. Saatlerce süren sohbet ve arkadaşlarımın yüzünü görmek harika bir duyguydu. Buradaki göründüğümüzden çok daha fazlasıyız. Bizler bedeniniz için olmasa bile, ruhunuzun sağlığı için bir şeyler yapabiliriz. Umarım yeni sezonu beğenirsiniz.”

Oyuncular bu buluşmada Bella Ciao şarkısını seslendirmeyi de ihmal etmediler.

4. KISIMDA NELER OLACAK

Dizinin 4. kısmında Úrsula Corberó (Tokio), Álvaro Morte (The Professor), Jaime Lorente (Denver), Miguel Herrán (Rio), Esther Acebo (Estocolmo), Itziar Ituño (Raquel Murillo) gibi isimler ilk kısımlardaki rolleriyle geri dönecek.

Ayrıca ikinci kısımda ölmesine rağmen 3. kısımda da karşımıza çıkan Berlín karakterine hayat veren Pedro Alonso ve 3. kısmın sonunda vurulan Nairobi karakterine hayat veren Alba Flores de yeni kısmın oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Şu ana kadar yayınlanan fragmanlar 4. kısımda Profesör'ün kontrolü kaybedeceğini, Raquel'in ise eski hayatına dönme şansı yakalayacağını gösteriyor.

MÜFETTİŞİ CANLANDIRAN ITZAR ITUNO KORONAVİRÜSE YAKALANDI

La casa de papel'de müfettiş Raquel'i canlandıran Itziar Ituno, geçtiğimiz günlerde corona virüsüne yakalandığını açıklamıştı. Ituno, virüs testinin pozitif çıkmasının ardından kendisini eve kapatmıştı.

DİZİNİN KONUSU

La Casa de Papel, aslında sıradan bir soygun dizisi. Dizinin ilk kısmındaki amaç, İspanya Kraliyet Darphanesi'nin soyulmasıydı. Soygunun başındaki isim olan Profesör, tarihin en büyük hırsızlığını yapabilmek için uzunca bir süre çalışmış, ülkenin en iyi hırsızlarını da bir araya getirmişti. İlk iki kısım, Netflix abonelerinin bir solukta izlediği bu hırsızlık hikayesinin başarılı bir şekilde sonuçlanmasıyla sona erdi.

Netflix aboneleri, dizinin üçüncü kısımında soygun sonrasında değişen hayatların anlatılacağını düşünüyorlardı. Buna rağmen beklenen olmadı ve ekip, üçüncü kısımda yeni bir hırsızlık planını yürütmeye karar verdi.

Ancak bu kez işler çok da yolunda gitmedi ve ikinci soygun, çok önemli bir kayıpla yarıda kaldı. Profesör bu kez istediğini yapamamış, büyük aşkı Raquel Murillo'yu polise kaptırmıştı.

Netflix abonelerinin büyük bir heyecanla bekledikleri La Casa de Papel'in dördüncü kısmı, an itibarıyla Netflix'teki yerini almış durumda.

Yani Netflix aboneleri artık üçüncü kısımdayarım kalan bu soygunun nihai sonucunu öğrenme imkanına sahipler. Ancak La Casa de Papel'in yeni kısımın yayınlanması, Netflix'in erişimini kısa süreli de olsa etkiledi.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız