birgün

26° GÖK GÜRÜLTÜLÜ HAFİF YAĞMURLU

Levent Üzümcü, Twitter paylaşımının sonuna 'üç nokta' eklediği için ifade verdi

Sanatçı Levent Üzümcü, bir kez daha tuhaf bir gerekçeyle ifadeye çağrıldı. Daha önce "doların fiyatını yükselttiği" gerekçesiyle ifade veren Levent Üzümcü, bu kez  Twitter paylaşımının sonuna 'üç nokta' eklediği için ifade verdi.

KÜLTÜR SANAT 18.06.2021 13:10
Levent Üzümcü, Twitter paylaşımının sonuna 'üç nokta' eklediği için ifade verdi
Abone Ol google-news

Sanatçı Levent Üzümcü, bir Twitter paylaşımının sonuna 'üç nokta' eklediği için ifade verdiğini bildirdi.

Daha önce "doların fiyatını yükselttiği" gerekçesiyle ifade veren Levent Üzümcü, bu kez Twitter paylaşımının sonuna 'üç nokta' eklediği için ifade verdi.

Üzümcü, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Mafyanın, katillerin, hırsızların, azmettiricilerin, rüşvetçilerin ellerini kollarını sallayarak dolaştığı ülkemizde az önce Anadolu Adliyesinde bir tivitimin sonuna eklediğim üç nokta (…) yüzünden ifade verdim" ifadelerini kullandı.

Üzümcü daha önce de "doların fiyatını yükselttiği" gerekçesiyle ifade verdiğini belirtmiş ve "3 yıl önce attığım bir tivit nedeniyle mâlî şubeye ifadeye çağırıldım. Sermaye piyasası şeysi, spekülasyon yapmak suretiyle doların fiyatını yükselttiğim gerekçesiyle benden şikâyetçi olmuş. O zaman dolar 6 kûsûr liraymış… meğer başımıza gelenlerin sorumlusu benmişim ya len" demişti.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun