birgün

14° PARÇALI BULUTLU

GÜNCEL 14.10.2021 17:29

M2 metro hattında internet çekmeye başladı

İYİ Parti İBB Meclis üyesi Taylan Yıldız, bugün yaptığı paylaşımla İstanbul'daki metroların internet hizmeti vermeye başladığını duyurdu. İlk olarak M2 hattında başlayacak olan uygulama sonrasında diğer hatlarda da uygulanacak.

M2 metro hattında internet çekmeye başladı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin (İBB) bir süredir üzerinde çalıştığı 'Metroda internet bağlantısı' projesi, bugün itibariyle M2 hattında uygulanmaya başlandı.

M2 hattındaki 48 trenden 31'inde erişim noktası kurularak başlanan çalışmaya haftaya 17 trende daha eklenecek.

İBB İYİ Parti Meclis üyesi Taylan Yıldız, gelişmeyi sosyal medya hesabından "Şu an itibariyle metromuzun M2 hattında İnternet açıldı! Diğer hatlarda da yatırım planları çerçevesinde önümüzdeki zamanda açılacak" dedi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol