birgün

0° PARÇALI BULUTLU

Madenciler fuarizmir’de buluşacak

8. Uluslararası Maden Makinaları ve Teknolojileri Kongresi, 13 Ekim’de fuarizmir’de yapılacak.

BİRGÜN EGE 12.10.2021 10:34
Madenciler fuarizmir’de buluşacak
Abone Ol google-news

BİRGÜN EGE

İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde; TMMOB Maden Mühendisleri Odası işbirliğiyle, İZFAŞ tarafından düzenlenen ‘MINEX’, 13-16 Ekim tarihleri arasında kapılarını ziyaretçilerine açacak.

Fuarizmir’de gerçekleşecek fuarda, maden arama, kırma-eleme, öğütme-ayıklama, sondaj, tünel açma, taşıma, cevher hazırlama ve zenginleştirme, yardımcı makine ve ekipmanları ile havalandırma sistemleri ile iş sağlığı ve güvenliği malzemeleri sektör temsilcilerinin ilgisine sunulacak.

8.Uluslararası Maden Makinaları ve Teknolojileri Kongresi- IMMAT, 13-15 Ekim tarihlerinde MINEX Fuarı’yla eş zamanlı düzenlenecek. 13 Ekim Çarşamba günü düzenlenen açılış paneli ardından kongre, ‘Anadolu, Medeniyet ve Madencilik’ isimli bir söyleşiye ev sahipliği yapacak. Tarihçi ve yazar Prof. Dr. İlber Ortaylı’nın katılacağı söyleşinin moderatörlüğünü Jeoloji Mühendisi ve sunucu Metin Uca ile Kongre Başkanı Prof. Dr. Halil Köse yürütecek.

Fotoğraf: İzmir Büyükşehir Belediyesi

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol