Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı Yardımcısı Adayı Mansur Yavaş, seçim çalışmalarında yeni sosyal medya hesaplarını kullanacağını duyurdu. Yavaş, bugüne kadar kullandığı şahsi hesapları ise Ankara’da yürütülen faaliyetlerin duyurulması ve özel günlerde kutlama mesajlarının paylaşılması amacıyla kullanmaya devam edecek.

Mansur Yavaş, seçim çalışmaları için yeni sosyal medya hesapları kullanacak

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı Yardımcısı Adayı Mansur Yavaş, seçim çalışmalarında yeni sosyal medya hesaplarını kullanacak.

Yavaş, sosyal medya hesabından yaptığı duyuruda, "Sevgili ailem, Yönetim anlayışımız gereği bu hesabı sadece Ankara ile ilgili duyurular ve faaliyetlerde kullanmaya devam edeceğim. Seçim sürecindeki çalışmalarımız için ise yeni sosyal medya hesaplarımızı takip etmenizi rica ediyorum" ifadelerini kullandı.

Yavaş’ın seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirdiği ziyaret, toplantı ve görüşmeleri paylaşacağı yeni sosyal medya hesapları şöyle:

Facebook: Mansur Yavaş 2023

Twitter: mansuryavas23 / https://twitter.com/mansuryavas23

Instagram: mansuryavas23 / https://www.instagram.com/mansuryavas23/

Tiktok: mansuryavas23 / https://www.tiktok.com/@mansuryavas23

Mansur Yavaş’ın seçim süresince televizyon ve gazetelerde yer alan haber ve demeçleri de Mansur Yavaş İletişim Ofisi tarafından kontrol edilen yeni sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılacak.

Basın yansımalarının yer alacağı hesapların bilgileri ise şu şekilde:

Twitter: mansuryavas23tv / https://twitter.com/mansuryavas23tv