birgün

12° AÇIK

Mariam Kavakçı'dan peş peşe paylaşımlar: Yok olacaksınız

Sosyal medya hesabında 'Halifemiz Erdoğan' isimli bir hesabın fotoğrafını paylaşan Cumhurbaşkanı danışmanı Mariam Kavakçı, Ahmet Davutoğlu için, "Yok olacaksınız hepiniz çok yakında" dedi.

SİYASET 23.08.2022 08:33
Mariam Kavakçı'dan peş peşe paylaşımlar: Yok olacaksınız
Abone Ol google-news

Merve Kavakçı'nın kızı ve AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın danışmanlarından biri olan Mariam Kavakçı'nın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar gündem oldu.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nun sokak afişinin fotoğrafını paylaşan Kavakçı fotoğrafın üzerine kırmızı çarpı atarak, "Din düşmanları, teröristler ve vatan hainleriyle yan yana duran kimseye hakkımız helal değil. Yok olacaksınız hepiniz çok yakında" ifadelerini kullandı.

Altılı Masa'nın da bir fotoğrafını paylaşan Kavakçı, "Kıskançlık insanları ne rezil hallere düşürüyor anladınız mı? Yazıklar olsun... Bir de Müslümanız diyorlar" dedi.

Kavakçı son olarak "halifemiz_rte" isimli bir hesabın paylaştığı Erdoğan fotoğrafını paylaştı.

mariam-kavakci-dan-pes-pese-paylasimlar-yok-olacaksiniz-1055383-1.

mariam-kavakci-dan-pes-pese-paylasimlar-yok-olacaksiniz-1055384-1.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol