birgün

24° PARÇALI BULUTLU

EĞİTİM 20.12.2019 16:58

MEB atama takvimini yayımladı: Din, en fazla kontenjan ayrılan ikinci alan oldu

Milli Eğitim Bakanlığı, 20 bin sözleşmeli öğretmen alımına ilişkin başvuruların 6 Ocak 2020’de başlayacağını açıkladı. Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, bin 836 kontenjan ile Sınıf Öğretmenliği’nin ardından en fazla kontenjan ayrılan ikinci alan oldu

MEB atama takvimini yayımladı: Din, en fazla kontenjan ayrılan ikinci alan oldu

BirGün Eğitim

Milli Eğitim Bakanlığı, 20 bin sözleşmeli öğretmen alımına ilişkin atama takvimini yayımladı.

Bakanlık, başvuruları 6-10 Ocak 2020'de alınacak atama için 19 bin 921 kontenjan ayırdı. Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği, Sınıf Öğretmenliği’nin ardından en fazla kontenjan ayrılan ikinci alan oldu.

Atama takvimini sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan da duyuran MEB, 20 bin sözleşmeli öğretmen alımına ilişkin başvuruların 6 Ocak 2020’de başlayacağını açıkladı.

Duyuruya ulaşmak için tıklayın

cukurda-defineci-avi-540867-1.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız