birgün

17° AÇIK

MEDYA 24.07.2021 19:59

Mehmet Barlas’tan ‘mutluluk’ tarifi: Erdoğan'ın mutluluğu hepimizin mutluluğudur

“Türkiye'nin her tür mutsuzluğu ile uykusu kaçan bir seçilmişimiz var” iddiasında bulunan Mehmet Barlas, kendince mutluluğun tarifini verdi: “Erdoğan'ın mutluluğu hepimizin mutluluğudur”

Mehmet Barlas’tan ‘mutluluk’ tarifi: Erdoğan'ın mutluluğu hepimizin mutluluğudur

Yandaş Sabah gazetesinin başyazarı Mehmet Barlas, AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sel felaketi yaşayan Rize ziyaretini anlatarak, “Türkiye'nin her tür mutsuzluğu ile uykusu kaçan bir seçilmişimiz var” iddiasında bulundu. Barlas, “Erdoğan'ın mutluluğu hepimizin mutluluğudur” dedi.

Barlas, bugünkü “Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın varlığı Beyaz Türkleri mutsuz ediyor” başlıklı yazısında Erdoğan ile yaşadığı bayramlaşma diyaloğundan bahsetti. “Bayram günü Cumhurbaşkanı ile telefon aracılığıyla bayramlaşırken, sesindeki kırıklığı hissettim” diyen Barlas, “Hemen açıkladı, ‘Rize'ye baksana, bu kent bu hale düşmüşken bayram sevincini nasıl yaşarım’ dedi. Dün de Rize'deydi Erdoğan...” ifadelerini kullandı.

Yazısının devamında Erdoğan’ın Rize’de yaptığı konuşmalardan bahseden Barlas, sözlerini şöyle noktaladı: “Türkiye'nin her tür mutsuzluğu ile uykusu kaçan bir seçilmişimiz var. Onu Kıbrıs'ta da, Azerbaycan'da da, Doğu Akdeniz'de de görebilirsiniz. Ve bilirsiniz ki, Erdoğan'ın mutluluğu hepimizin mutluluğudur.”

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol