birgün

19° AÇIK

Mehmet Demirkol, Kerem Aktürkoğlu'ndan özür diledi

Futbol yorumcusu Mehmet Demirkol, Galatasaray'ın milli futbolcusu Kerem Aktürkoğlu'nu Başakşehir dönemiyle ilgili sözlerinden dolayı eleştirdi, tepkiler sonrası özür diledi.

SPOR 04.05.2022 22:34
Mehmet Demirkol, Kerem Aktürkoğlu'ndan özür diledi
Abone Ol google-news

Socrates'te yorumculuk yapan Mehmet Demirkol, "Kerem Aktürkoğlu oyun içinde zaman zaman kopmalar yaşıyor. Torrent haklı bu konuda. Bu durum ruhsal. Hafta içinde bir röportajını okudum. Başakşehir'deki 4 yılım boşa gitti falan diyor. Geç bunları ya! Oyunuyorsun Galatasaray'da işte. Bunlar sana fayda sağlamaz. Belki yarın öbürgün acayip bir takıma transfer olacaksın." dedi.

Demirkol'un bu sözleri sosyal medyada tepki çekerken ünlü futbol yorumcusu, Kerem Aktürkoğlu'ndan özür diledi.

Mehmet Demirkol, özründe "Kerem Aktürkoğlu ile ilgili bir hata yaptım. En çok şikayet ettiğim şeyi yaptım. Bağlılığından kopuk, ayrı bir metni okumuşum. Kerem'in sözlerinin tamamını dinledim. Kerem'in altyapıyla ilgili yaptığı eleştirilerde haklı olduğunu gördüm. Gelen tepkiler de doğru. Sevgili Kerem'den de özür dilerim." ifadelerini kullandı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol