Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, TELE 1 Genel Yayın Yönetmeni gazeteci Merdan Yanardağ'ın her ay CHP ve İyi Parti'den para aldığını iddia etti. İnce'ye yanıt veren Yanardağ, "İktidarı, gerici ve yandaş medyayı bırakıp bağımsız haber kanallarına iftira atma" ifadelerini kullandı.

Merdan Yanardağ'dan Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'ye yanıt

TELE 1 Genel Yayın Yönetmeni gazeteci Merdan Yanardağ, Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'nin "Her ay CHP ve İYİ Parti'den para alıyor" iddialarına yanıt verdi. Yanardağ, "Seni iftiralarınla baş başa bırakıyorum" dedi.

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, TELE 1 Genel Yayın Yönetmeni gazeteci Merdan Yanardağ'ın her ay CHP ve İYİ Parti'den para aldığını iddia etti.

İnce, sosyal paylaşım sitesi Twitter'da Yanardağ'ı etiketleyerek yaptığı videolu paylaşımda,"Sende şeref varsa, yemin et bakalım almadığına!" ifadesini kullandı.

Yanardağ, İnce'ye verdiği yanıtta şu ifadeleri kullandı:

► "Senin gibi, gündeme girmeye çalışan ve siyasetten tüken iş birini muhatap almam. Hadi başka kaptya.. Seni iftiralarınla baş başa bırakıyorum."

► "Şerefi olan, o seçim gecesi milyonlarca insanı yüzüstü bırakmaz, söz verdiği gibi meydana, milletin karşısına çıkardı.. Sen önce o gecenin hesabını ver. Biz ciddi iş yapıyoruz, soytarılık değil. İktidarı, gerici ve yandaş medyayı bırakıp bağımsız haber kanallarına iftira atma."