birgün

16° AÇIK

GÜNCEL 07.04.2020 22:24

Mersin Büyükşehir Belediyesi'nden dolandırıcılık uyarısı

Mersin Büyükşehir Belediyesi, belediyenin ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer'in adını kullanarak para toplayanlar hakkında uyarıda bulundu. Uyarıda, "Konu ile ilgili ihbarların 0332 533 33 31 numaralı telefona yapılması rica olunur" ifadelerine yer verildi

Mersin Büyükşehir Belediyesi'nden dolandırıcılık uyarısı

Mersin Büyükşehir Belediyesi, belediyenin ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer'in adını kullanarak para toplayanlar hakkında uyarıda bulundu.

Mersin Büyükşehir Belediyesi'nin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada şu uyarıda bulunuldu:

"Büyükşehir Beledeyimizin, Sayın Belediye Başkanımız (Vahap Seçer) ve yöneticilerimizin adını da kullanarak yardım adı altında vatandaşlarımızdan maddi taleplerde bulunulduğu tespit edilmiştir

Vatandaşlarımızın bu tür taleplere kesinlikle itibar etmemelerini, art niyetli kişileri karşı duyarlı olmalarını ve gecikmeden emniyet güçlerine bildirimde bulunmalarını önemle duyuruyoruz.

Konu ile ilgili ihbarların 0332 533 33 31 numaralı telefona yapılması rica olunur.

Mersin kamuoyuna saygıyla duyurulur."

mersin-buyuksehir-belediyesi-nden-dolandiricilik-uyarisi-712695-1.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız