birgün

4° KAPALI

Mersin'de ortaokul tuvaletinde bir öğrenci öldürüldü!

Mersin'de 12 yaşındaki 7’nci sınıf öğrencisi Fatma Nisa Yürekli, Toroslar ilçesinde bulunan Hüseyin Özer Merzeci Ortaokulu’nun tuvaletinde darp edildikten sonra bıçaklanarak öldürüldü.

GÜNCEL 30.11.2022 16:00
Mersin'de ortaokul tuvaletinde bir öğrenci öldürüldü! Fotoğraf: İHA
Abone Ol google-news

Mersin’de 12 yaşındaki Fatma Nisa Yürekli, öğrencisi olduğu Hüseyin Özer Merzeci Ortaokulu’nun zemin katındaki tuvaletinde darp edildikten sonra bıçaklanarak öldürüldü.

Olay öğleden sonra Okan Merzeci Mahallesi'nde bulunan Hüseyin Özer Merzeci Ortaokulu'nun zemin katındaki tuvalette meydana geldi. Sesleri duyan okul idarecileri, tuvalete girdiklerinde 12 yaşındaki 7'inci sınıf öğrencisi Fatma Nisa Yürekli'yi ağır yaralı olarak buldu.

Okul müdürü tarafından çağrılan ambulansla Mersin Şehir Hastanesi'ne kaldırılan öğrenci, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Öğrencinin 5 yerinden bıçaklandığı ve darp edildiği belirlendi.

Olaydan sonra okula gelen polis ekipleri inceleme yaptı. İncelemeler sonucunda Fatma Nisa Yüksel'in sınıf arkadaşı E.D. adlı kız öğrenci gözaltına alındı.

Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü belirtildi.

(İHA)

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol