birgün

26° PARÇALI AZ BULUTLU

Merter'de esnaf ve nakliyeciler arasında satırlı kavga: 3 yaralı

Merter'de, esnaf ile tekstil malzemesi taşıyan nakliyeciler arasında yol verme tartışması kavgaya dönüştü. Satır ve sopaların karıştığı kavgada 3 kişi yaralandı.

GÜNCEL 31.08.2021 11:02
Merter'de esnaf ve nakliyeciler arasında satırlı kavga: 3 yaralı
Abone Ol google-news

İstanbul'un Güngören ilçesinde Merter'de, esnafla nakliyeciler arasında satır, bıçak ve sopaların kullanıldığı kavgada 3 kişi yaralandı. Yaralılar, hastaneye götürülürken, kavga anları ise cep telefonu kamerasına yansıdı.

Olay, dün saat 15.00 sıralarında, Mehmet Nesih Özmen Mahallesi Savaş Caddesi'nde meydana geldi. İddiaya göre; buradaki esnaf ile tekstil malzemesi taşıyan nakliyeciler arasında yol verme tartışması çıktı.

Tartışmanın kısa sürede kavgaya dönüşmesinin ardından taraflar birbirlerine satır ve bıçakla saldırdılar. Çevredeki esnafın da dahil olduğu kavgada, çıkan arbedede 3 kişi yaralandı.

Çevredekiler tarafından hastaneye götürülen yaralıların sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, konuyla ilgili çalışma başlattı. Öte yandan, esnaf ile nakliyeciler arasında çıkan kavga, çevredekiler tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Görüntülerde, tarafların birbirlerine sopalarla saldırdığı anlar görülüyor.

Çevrede esnaflık yapan Baran Bağrıyanık, "Yol kavgası. Biri mağaza sahibi, diğerleri nakliyeci. Birbirlerine yol vermedikleri için tartışılar. Kavga büyüdü. Biz de ayırmak için girdik ama nafile. Bildiğim kadarıyla birinin eli kesildi. Hastaneye götürüldü. Dikiş atılıyormuş" dedi.

DHA

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol