birgün

23° AÇIK

"Mesut Yılmaz’ın sağlığından umut kesildi" iddiası yalanlandı

Yurt gazetesi yazarı İsmet Orhan, 5 Mayıs'ta beyin ameliyatı geçiren eski başbakanlardan Mesut Yılmaz'ın sağlığından umudun kesildiğini iddia etti. Eski ANAP Milletvekili Nesrin Nas, söz konusu iddiayı yalanladı ve "Umut falan kesilmedi. Ağır bir operasyon sonrası iyileşme süreci devam ediyor" dedi.

GÜNCEL 19.09.2020 22:28
"Mesut Yılmaz’ın sağlığından umut kesildi" iddiası yalanlandı
Abone Ol google-news

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Kültür-Turizm Başdanışmanı ve Yurt gazetesi yazarı İsmet Orhan, özel bir hastanede 5 Mayıs'ta beyin ameliyatı geçiren eski başbakanlardan Mesut Yılmaz'ın sağlığından umudun kesildiğini ifade etti.

Orhan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

"Her şeye rağmen,Medeni duruşu vardı... Cumhuriyet değerlerine saygılıydı... Eski Başbakan Mesut Yılmaz’ın sağlığından umut kesildiğini öğrendim doktorlarından..."

ismet-orhan-mesut-yilmaz-in-sagligindan-umudun-kesildigini-ogrendim-782769-1.

"UMUT FALAN KESİLMEDİ, İYİLEŞME SÜRECİ DEVAM EDİYOR"

Yılmaz ailesine de yakın olan eski ANAP Milletvekili Nesrin Nas, Mesut Yılmaz'ın durumunun kötüye gittiği yönündeki iddiaları yalanladı. Haberleri "Umut falan kesilmedi" sözleriyle yalanlayan Nas, "Ağır operasyon sonrası iyileşme süreci devam ediyor. Mesut Bey dirençlidir. Bunu da atlatacaktır" dedi.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol