AKP'li Mehmet Metiner, AKP'li Bülent Arınç'a sert tepki gösterdi. Metiner, "Bülent Arınç’ın ismini duymak istemiyoruz, yeter artık. Onu partide tutanlara da yazıklar olsun diyorum," dedi.

Metiner: Bülent Arınç’ın ismini duymak istemiyoruz, yeter artık

AKP'li Mehmet Metiner, bugün katıldığı bir toplantıda iktidar partisine sert eleştiriler yönelten Bülent Arınç'a isyan etti.

Eski Cumhurbaşkanlığı YİK üyesi Bülent Arınç bugün katıldığı 'Türk Demokrasi Vakfı; Yeniden' adlı toplantıda iktidar partisini "Tatlı su balığı siyasetçileri var, suya sabuna dokunmadan. Majestelerinin gazetecileri var. Havanın suyun berraklığından bahsederler. Öksürmenin, bağırmanın zamanıdır. Kral çıplak demenin zamanıdır. Allah cesur olana izzet verir" sözleriyle eleştirmişti.

AKP'li Mehmet Metiner ise Bülent Arınç'a sert tepki gösterdi.

TV100 ekranlarında katıldığı programda konuşan Metiner, ''Bizim gönlümüzde bir yeri kalmamıştır. Bizim gönlümüzde bir yeri kalmamıştır. İnşallah partimizden de ihraç olur gider. Bülent Arınç’ın ismini duymak istemiyoruz, yeter artık. Onu partide tutanlara da yazıklar olsun diyorum. Kim olurlarsa olsunlar'' dedi.

''O AŞAĞILIK LAFLARI EDECEĞİNE GELSİN KONUŞALIM''

Arınç'ın ''Majestelerinin gazetecileri var, havanın suyun berraklığından bahsederler 'kral çıplak' demenin zamanıdır'' sözlerine atıfta bulunan Metiner, ''Biz kral çıplak demeyi bilecek kadar yürek sahibi insanlarız. Bülent Arınç'ın yüreği varsa o aşağılık lafları edeceğine buyursun gelsin tv100’de karşılıklı konuşalım. En az onun kadar müktesabatımız var bizim. Mücadele tarihimizde geçmişimizde. Başkalarına ayar çekmeye çalışmasın, haddini bilsin. Gerçekten hadsizlikte sınır tanımamaya başladı'' dedi.