Eski milli futbolcu Mevlüt Erdinç, eşi Taleb Erdinç’ten 5 aydır haber alamadığını ve çocuklarının kendisine gösterilmediğini belirtti. Erdinç, “eşinin maddi kazanç elde etmek” istediğini öne sürerek, “Eşimin ailesi beni arayarak çocukların benim olmadığını söyledi” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Merkezi
Mevlüt Erdinç: Eşimin ailesi çocuklarımın benden olmadığını söyledi
Fotoğraf: DepoPhotos

Uzun yıllar Avrupa’da top koşturan, Türkiye’de de Fenerbahçe’de dahil birkaç farklı takımın formasını giyen eski milli futbolcu Mevlüt Erdinç, sosyal medya hesabından eşinin “maddi kazanç elde etmek amacıyla” çocuklarını kendisine göstermediğini iddia etti.

36 yaşındaki Erdinç öte yandan, eşinin ailesinin, çocuklarının kendisinden olmadığını söylediğini de öne sürdü.

Eşinden 5 aydır haber alamadığını kaydeden Mevlüt Erdinç, Instagram hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"1 MİLYON EURO YATIRACAĞIMI SÖYLEDİM"

“Eşim Taleb Erding’ten 5 aydır haber alamıyorum. Nerede olduklarını bilmiyorum, çocuklarımı bana göstermiyor. Bu durumu artık herkesin bilmesini istiyorum çünkü benden para almak için şantaj yapması insanlık dışı bir davranış. Eşime mail yoluyla ulaştım ve kendisinin hesabına 1 milyon Euro yatıracağımı söyledim. Bu sözlerimin ardından cumartesi günü oğlum beni görüntülü aradı.

"SORUMLULUKLARIMI YERİNE GETİRMEYE DEVAM EDECEĞİM"

Kariyerimin başında benimle evlenen ve kariyerime son verdiğim günün ertesi benden ayrılma kararı alan, bugüne kadar çok sevdiğim eşim… Para hiçbir zaman çok değer verdiğim bir şey olmadı. Çocuklarım ve anneleri hiçbir zaman yokluk görmediler ve bundan sonra da görmeyecekler çünkü benim değerlerim böyle ve üzerime düşen sorumlulukları yerine getirmeye devam edeceğim. Para önemsiz benim için.

"DNA TESTİ TALEP ETTİM"

Eşimin ailesi beni arayarak çocukların benim olmadığını söyledi. Sürekli şehir dışında olduğum için DNA testi talep ettim. Kabul etmediler ve çocuklarımı göstermiyorlar. Nasıl bu kadar kötü olabilirsiniz? Para tüm aileleri yıkıyor maalesef.”