birgün

13° PARÇALI BULUTLU

GÜNCEL 07.08.2021 15:52

MHP'li Yönter, Şahan Gökbakar'ı hedef aldı: Boş kafanın almadığı işlere karışma

MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, Şahan Gökbakar'ı hedef alarak, "Sen kendine yardım iste Şahan, boş kafanın almadığı işlere karışma" dedi.

MHP'li Yönter, Şahan Gökbakar'ı hedef aldı: Boş kafanın almadığı işlere karışma

MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, Şahan Gökbakar'ı hedef aldı. Yönter, "Boş kafanın almadığı işlere karışma, çünkü düşmüşsün düşeceğin kadar" dedi.

Türkiye, 28 Temmuz'dan bu yana peş peşe çıkan orman yangınlarıyla boğuşurken, yandaş medyanın "Help Turkey" kampanyasına destek veren Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah, Emre Kınay, Şevval Sam, Burcu Biricik, Murat Boz, Hazal Kaya ve Fazıl Say gibi ünlüleri manşete taşıyıp hedef göstermesi tepki çekmişti.

Söz konusu habere bir tepki de yangınları başladığı günden itibaren takip eden ve paylaşımlarıyla yardım çağrısında bulunan komedyen Şahan Gökbakar'dan gelmişti. Gökbakar, paylaşımında şunları söylemişti: "İnsanları fişlemeyi, toplumu ayrıştırmayı bırakın" diyen Gökbakar "Siz hangi ülkenin basınısınız? Bu insanlar devleti eleştirmiyorlar, vatanları yanarken yardım istiyorlar."

Şahan Gökbakar'ın yandaş medyaya isyan ettiği videolu paylaşımının ardından MHP Genel Başkanı Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, oyuncuya sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

Twitter hesabından Gökbakar'ın videosunu paylaşan Yönter, oyuncuyu şu sözlerle hedef aldı:

"Seviyen aynen Recep İvedik...Ligin Ceren ile Celal’deki rolünle birleşik! Sen kendine yardım iste Şahan, boş kafanın almadığı işlere karışma, çünkü düşmüşsün düşeceğin kadar...Ancak Türk devleti güçlüdür bunu da traji komik aklından çıkarma...Güldürmeden önce utanmayı dene!"

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol