birgün

8° HAFİF YAĞMUR

Michael Jackson’ın hayatı film oluyor: Yeğeni Jaafar Jackson canlandıracak

Ünlü sanatçı Michael Jackson’ın hayatını konu alacak filmde şarkıcıyı, yeğeni Jaafar Jackson’ın canlandıracak. Açıklamayı yapan Jaafar Jackson (26) “Michael Amcamın hikayesini hayata geçirmekten gurur ve onur duyuyorum” dedi.

KÜLTÜR SANAT 01.02.2023 01:13
Michael Jackson’ın hayatı film oluyor: Yeğeni Jaafar Jackson canlandıracak
Abone Ol google-news

ABD’nin Kaliforniya eyaletinde 2009 yılında hayatını kaybeden ‘Popun Kralı’ ünvanlı efsane sanatçı Michael Jackson’ın yaşamını konu alacak filmde, ünlü sanatçıyı yeğeni Jaafar Jackson canlandıracak.

Jaafar Jackson dün sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Michael amcamın hikayesini hayata geçirmekten gurur ve onur duyuyorum. Dünyanın her yerindeki tüm hayranlara, yakında görüşürüz” ifadelerini kullandı.

Jaafar Jackson, Michael Jackson’ın erkek kardeşi ve yine şarkıcı olan Jermaine Jackson’ın oğlu.

Filmin yönetmeni Antoine Fuqua ise “Michael olarak Jafaar Jackson’ı duyurmaktan gurur duyuyorum” ifadelerini kullandı.

Önceki yapımlarıyla bir çok ödül alan yönetmen Antoine Fuqua, ilk olarak başrolünde Denzel Washington’un oynadığı ‘Traning Day’ adlı yapımla ismini duyurmuştu. Fuqua yine başrolünde Denzel Washington’un oynadığı ‘Equalizer’ film serisiyle başarısını devam ettirdi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun