Milli Yol Partisi Genel Başkanı Remzi Çayır, Sinan Oğan’ın Cumhur İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleme kararını açıklamasının ardından “Türk milliyetçileri, ülkücüler verdiğiniz oylar size aittir. Hiçbir zaman pazarlanamaz. Pazarlık konusu edilemez. Birileri kendi geleceğini, Türk milliyetçiliğine alet etmek istese de ülkücüler buna izin vermeyecektir. İnanıyorum ve biliyorum ki, Türk milliyetçileri birilerinin sözüyle değil vicdanları, akılları ve ülkenin menfaati doğrultusunda hareket edecektir” dedi.

Milliyetçilerden Oğan'a tepkiler sürüyor: "Oylar hiçbir zaman pazarlanamaz"
ANKA

Milli Yol Partisi Genel Başkanı Remzi Çayır, Sinan Oğan’ın 28 Mayıs'ta yapılacak olan Cumhurbaşkanı ikinci tur seçiminde Cumhur İttifakı’nın Adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleme kararının ardından Twitter hesabında açıklama yaptı.

Çayır’ın açıklaması şöyle:

“Türk milliyetçileri, ülkücüler verdiğiniz oylar size aittir. Hiçbir zaman pazarlanamaz. Pazarlık konusu edilemez. Üzülerek ifade edeyim ki; Birileri kendi geleceğini, Türk milliyetçiliğine alet etmek istese de ülkücüler buna izin vermeyecektir. İnanıyorum ve biliyorum ki, Türk milliyetçileri birilerinin sözüyle değil vicdanları, akılları ve ülkenin menfaati doğrultusunda hareket edecektir.”