birgün

16° PARÇALI AZ BULUTLU

DÜNYA 11.07.2019 13:54

Moskova’da elektrik santralinde yangın

Rusya’nın başkenti Moskova’da bir elektrik santralinde büyük bir yangın çıktı. Henüz can kaybı olup olmadığıyla ilgili bir bilgi paylaşılmadı.  Yangının büyüklüğü sebebiyle itfaiyenin hava araçları elektrik santraline yönlendirildi. Yangında en az 8 kişinin yaralandığı ifade edildi.  Yangının bir doğal gaz konteynırının patlamasıyla meydana geldiği bildirildi. Uzun çabaların sonucunda yangın söndürüldü.  Elektrik santrali 1992’de kullanılmaya başlamıştı.

Moskova’da elektrik santralinde yangın

Rusya’nın başkenti Moskova’da bir elektrik santralinde büyük bir yangın çıktı. Henüz can kaybı olup olmadığıyla ilgili bir bilgi paylaşılmadı. 

Yangının büyüklüğü sebebiyle itfaiyenin hava araçları elektrik santraline yönlendirildi. Yangında en az 8 kişinin yaralandığı ifade edildi. 

Yangının bir doğal gaz konteynırının patlamasıyla meydana geldiği bildirildi. Uzun çabaların sonucunda yangın söndürüldü. 

Elektrik santrali 1992’de kullanılmaya başlamıştı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız