birgün

8° PARÇALI BULUTLU

SPOR 20.09.2019 13:23

Mourinho, Real Madrid'i bekliyor

Mourinho, Real Madrid'i bekliyor

İngiliz basını, uzun süredir teknik direktörlük yapmayan Jose Mourinho'nun Real Madrid'de çalışmak istediğini ve İspanyol kulübü için fırsat beklediğini iddia etti.

Son olarak Manchester United'da görev yapan ve yaklaşık bir yıldır teknik direktörlükten uzak olan Jose Mourinho ile ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı.

NTV Spor'un Thu Sun'dan aktardığı habere göre, teknik direktörlüğe geri dönmeyi arzulayan Portekizli teknik adam, eski kulübü Real Madrid için fırsat kovalıyor.

Real Madrid, kulüpte tarihi başarılara imza atan Zinedine Zidane'ı ikinci kez göreve getirmişti. Ancak Mourinho, Zidane'ın olası ayrılığı durumunda Bernabeu'da yeniden görev yapmak istiyor.

Daha önce 2010-2013 yılları arasında Real Madrid'i çalıştıran Mourinho, yakın geçmişte verdiği bir röportajda futbolu ve teknik direktörlüğü çok özlediğini ifade ederek duygularına hakim olamamıştı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız