birgün

23° PARÇALI BULUTLU

GÜNCEL 26.05.2020 19:43

Muğla'da kaybolan dağcı Fikret Emre’nin cansız bedenine ulaşıldı

Muğla'nın Fethiye ilçesinde 14 gün önce kaybolduğu bildirilen dağcı Fikret Emre’nin cansız bedenine ulaşıldı. Emre'nin sırt çantası, cep telefonu ve eşofmanı 6 gün önce Mendos Dağı Maden Ocakları mevkisinde bulunmuştu

Muğla'da kaybolan dağcı Fikret Emre’nin cansız bedenine ulaşıldı

Muğla’nın Fethiye İlçesi'ndeki Mendos Dağı’na antrenman tırmanışı için giden 35 yaşındaki dağcı Fikret Emre’den 14 gün sonra acı haber geldi.

Sokağa çıkma yasağı ilan edilen bayram tatilinde de devam eden arama çalışmalarında genç dağcının cansız bedenine ulaşıldı.

Fethiye'de 12 Mayıs'ta antrenman yapmak için evden ayrılan ve kendisinden bir daha haber alınamayan Fikret Emre'nin bulunması için 9 gün önce arama çalışması başlatılmıştı. Emre'nin sırt çantası, cep telefonu ve eşofmanı 6 gün önce Mendos Dağı Maden Ocakları mevkisinde bulunmuştu.

DHA

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız